Náš tým

David Šimoník

David Šimoník

Jednatel

V PR pracuje více než 18 let. Věnuje se poradenství v oblasti firemní a produktové komunikace, vztahů s médii, strategického plánování a krizové komunikaci.

Tomáš Perman

Tomáš Perman

PR konzultant

V oboru public relations se zaměřením na media relations působí více než osm let. V agentuře se stará zejména o klienty z oblasti IT, spotřební elektroniky a průmyslu.

Jana Rejhonová

Jana Rejhonová

PR konzultantka

Je absolventkou dvou vysokých škol s titulem Mgr. Její silnou stránkou jsou dobré vztahy v lifestyle médiích. Tomu také odpovídá její klientské portfolio.

Jana Rejhonová

Alena Maršálková

PR konzultantka

Bývalá investigativní reportérka se začala věnovat PR před osmi lety. Má mnohaleté zkušenosti z médií a veřejné správy. Specializuje se na krizovou komunikaci.

Denisa Vítková

Denisa Vítková

PR konzultantka

V oboru public relations působí více než 15 let. Má zkušenosti s klienty především v oblasti korporátní, poradenské, farmaceutické a v turistickém ruchu.

Romana Rychetská

Jiří Uhlíř

PR konzultant

Bývalý novinář se zaměřením na sport vedl několik projektů. Nyní se zaměřuje na e-commerce a reality.

Stanislav Tošner

Stanislav Tošner

PR konzultant

PR a marketingu se zaměřením na retail a IT se věnuje více než 7 let. V posledních několika letech se stal odborníkem také na influencer marketing
a komunikaci na sociálních médiích.

Markéta Snížková

Markéta Snížková

Copywriterka

Zkušenosti s psaním nasbírala v marketingu. Intenzivně se zajímá o společenské dění, a proto má vždy v zásobě pár drbů a nápadů na okořenění textu.